e-Fatura Fiyatları

Mysoft Fiyat Listesi tüm e-belgeler için geçerlidir.  Mysoft e-Portal'da kullanıcı limiti yoktur. Çok sayıda gelişmiş fonkisyon ile kolay kullanımlı kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. 

Mysoft'a Geçiş Kampanyası (Aylık Paket / Kontör)

Aylık Ücreti e-Belge Miktarı  Aşım Adet Fiyatı
75 TL 150 Adet    0,50 Krş  0,25 Krş
150 TL 400 Adet   0,38 Krş 0,20 Krş
250 TL 750 Adet    0,33 Krş  0,15 Krş
500 TL 2500 Adet   0,20 Krş  0,10 Krş

Kampanya 31.06.2021 tarihine kadar geçerlidir. Tüm e-belge ürünleri için toplam gelen-giden kullanım adetleri esas alınır. Gelecek yıl artışları Tefe-Tüfe/2 olarak yapılacaktır. Kdv dahil değildir.    Kontör Fiyat Listemiz aşağıdadır. 

İletişim: 0212 901 02 12        info@mysoft.com.tr

mysoft e-fatura-banner-3

Mysoft e-Belge Kontör Fiyatları

e-fatura-kontor-fiyat-listesi

 

Mysoft e-Defter Fiyatları

e-defter-fiyatları

e-smm-kampanya1

smm-gorsel

...

İletişim bilgilerinizi bırakın,SİZİ ARAYALIM

Mysoft e-Belge uygulamalarını ister kontör satın alarak isterseniz aylık paket şeklinde alabilirsiniz.

Neden Mysoft'u Seçmelisiniz?

 1. Hiçbir taahhüt vermeniz gerekmeden Mysoft ile çalışmaya başlayabilirsiniz.
 2. Hesap açma için aktivasyon ödemeniz gerekmez. Sadece e-belge maliyetlerinizi ödersiniz.
 3. Hesap kapama da sizden ilave maliyet talep edilmez.
 4. Hesap kapaması yaptığınızda verilerinizi almanız için bedel ödemezsiniz.
 5. 7/24 her zaman ulaşabileceğiniz konusunda yetkin müşteri hizmetleri ekiplerimizle hatlarda dakikalarca bekletilmeden hizmet alırsınız. 
 6. Seçmiş olduğunuz baremi tüm e-belgelerde tüketebilirsiniz. Ürünler için ayrı ayrı adet hesaplaması yapılmaz.  Kullandığınız tüm e-belgelerin ay içinde gelen/giden toplamı esas alınır.
 7. Hesap aktivasyonu sonrası  Mysoft e-Portal'ı sınırsız kullanıcı ile kullanabilirsiniz.
 8. Mobil Portal için ek maliyet ödemeden tüm işlemlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz.
 9. Mysoft e-portal içindeki tüm uygulalamara tek fiyat ile sahip olursunuz.
 10. Data transferi için kullanacağınız konnektör programları ücretsizdir. 

Özel Entegratörlerde Ciddi Fiyat Farklılığın Nedenleri Nedir?

Özel entegratörlerde çok ciddi fiyat farklılığı bulunuyor. Esasen bu fiyat farklılıklarının bazı temel nedenleri var. Bu nedenlerin bir kısmını sizlere açıklamak isteriz. Amacımız sizlerin daha doğru ve net kararlar almanızı sağlamaktır.

Nisbeten Daha Yüksek Fiyat Veren Entegratörler Neden Bunu Yapıyor? 

 1. Bazı özel entegratörler aynı zamanda muhasebe yazılımı (fatura üreten yazılım) üreticisi olduğu için genellikle kendi sistemlerine kendileri dışındaki entegratörlerin bağlantı yapmasına izin vermiyor. Bunun temel amacı yaygın olarak kendi muhasebe programını kullanan müşterilere kendi e-fatura kontörünü daha yüksek fiyata satarak kar elde etmek. Kendisi dışındaki entegratörlerin hizmet vermesini engelleyrek rekabet oluşmasını önlüyor.
 2. Piyasada çok sayıda entegratör (buna çok yaygın bazı entegratörlerde dahil) esasen kendi ürettiği bir entegratörlük yazılımı ile bu hizmeti vermiyor. Entegratörlük yazılımını 3. parti firmalar üzerinden temin ediyorlar ve bu firmalar ile gelir paylaşımı yapıyorlar. Bu durum ilgili özel entegratörlerin fiyatlarına artış olarak yansıyor.  Zaten piyasada çok sayıda özel entegratörün portal yazılının aynı olduğunu görerek bunu teyit edebilirsiniz. 
 3. Muhasebe yazılımları üreten bazı firmalar eğer kendileri özel entegratör değilse, bazen tek özel entegratörlerla yada en fazla 2-3 entegratör ile anlaşma yaparak ilgil entegratörlerin fiyatlarının düşürülmesine sıcak bakmayarak yüksek bir rakamdan e-belge kontörleri satmasını sağlıyor. Zira genellikle bu satışlardan gelir paylaşım modeli ile bir paylaşım oluyor.

Çok uzun süre ücretsiz e-belge hizmeti veren bankalar ise genelde müşteriler ile yaptıkları bankacılık sözleşmeleri ile müşteriye daha farklı süreçlerden ticari değer elde etmek adına bunu yapıyor.

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş.  %100 yerli ve milli olan kendi üretmiş olduğu yazılımları ve ekibi ile müşterilerine özel entegratörlük hizmeti vermektedir. Bu nedenle uygun fiyata kaliteli hizmeti müşterilerimize vermekten gurur duyuyoruz.